Inauguracja działalności Fundacji

Warszawa
12 lutego 2014
Wydarzenia

Kulczyk Foundation to inicjatywa rodzinna, której celem jest wszechstronne wspieranie przedsięwzięć pomocowych na rzecz najbardziej doświadczonych przez klęski żywiołowe i biedę regionów świata.

Na czele fundacji stanęła Dominika Kulczyk, założycielka i wiceprezes Green Cross Poland. Uroczysta inauguracja działalności Kulczyk Foundation odbyła się 11 lutego w warszawskim kinie Iluzjon. Wydarzenie było połączone z prezentacją premierowego odcinka cyklu programów dokumentalnych „Efekt Domina” realizowanych wspólnie ze stacją  TVN.

„Naszą misją jest mądre pomaganie, czyli takie, które opiera się nie tylko na wsparciu finansowym, ale także na dzieleniu się wiedzą i wskazywaniu sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Docieramy do najbiedniejszych krajów świata i tam razem z lokalnymi organizacjami pozarządowymi realizujemy konkretne projekty pomocowe. Dzięki takiemu działaniu jesteśmy w stanie zainicjować realne i długotrwałe zmiany na lepsze” – mówi Dominika Kulczyk, prezes zarządu Fundacji.

Uroczysta inauguracja działalności fundacji miała miejsce 11 lutego w warszawskim kinie Iluzjon. Uczestniczyło w niej ponad 200 osób ze świata kultury i biznesu oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i wolontariusze. Inaugurację uświetnił pokaz premierowego odcinka programów dokumentalnych „Efekt Domina”. Emisja pierwszego z nich odbędzie się 2 marca, w niedzielę na antenie TVN.

dodatkowe materiały