Nagroda Polskiej Rady Biznesu

Warszawa
16 maja 2016
Wydarzenia

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii "Sukces" dla Pana Dariusza Miłka - laudacja Dominiki Kulczyk:

Szanowni Państwo, 

dla niego w kolarstwie nie istotne jest to czy jedzie się trzydzieści kilometrów na godzinę czy pędzi pięćdziesiąt. Najważniejsze, żeby dojechać do mety.

Patrząc na tępo jego inwestycji - pędzi. Ma konsekwencje, wytrwałość charakterystyczną dla zawodowych sportowców. W peletonie Polaków, którzy w 1989 roku ruszyli przed siebie był na czele. Ich metą - bo pamiętam to z dzieciństwa - była wolna Polska. Wolna politycznie, wolna gospodarczo. Nasz laureat pamiętał, że cena czyni cuda. 

Proszę Państwa, to jest człowiek, który dojeżdża do mety z wielkim sukcesem, bardzo konsekwentnie i dzisiaj jego buty nosi tak wiele ludzi w Europie jak wielu ma rodaków. Dzisiaj co piaty Polak spaceruje, biega, tańczy, chodzi co raz częściej w demonstracjach z logo jego firmy na podeszwach. 

Proszę Państwa, człowiek sukcesu, laureat Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, w budynku Jana Kulczyka. Człowiek sukcesu, założyciel grupy CCC - Pan Dariusz Miłek. 

dodatkowe materiały