Włącz się w efekt domina!

WSiP
25 stycznia 2016
EGED

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji e-koneferencji zorganizowanej przez WSiP podczas Tygodnia Edukacji Globalnej. Podczas tego spotkania Dominika Kulczyk – prezes Kulczyk Foundation – opowiada o działalności fundacji , która osiąga efekt domina – pierwsza kostka domina, która niesie pomoc – uruchamia kolejne zmiany w życiu ludzi potrzebujących pomocy. 

 

Materiały dydaktyczne Edukacja Globalna – Efekt Domina, które powinny już znajdować się w każdej szkole podstawowej i gimnazjum są następstwem reportaży filmowych Efekt Domina przedstawiających projekty pomocowe Kulczyk Foundation.Podczas e-konferencji autorki scenariuszy lekcji opowiadają także o założeniach dydaktycznych prezentowanych materiałów. Cenne jest także wysłuchanie praktycznych wskazówek nauczyciela Tomasza Sadowskiego, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził lekcję korzystając z Edukacji Globalnej – Efekt Domina. Liczymy na to, że film z e-konferencji zachęci Państwa do wykorzystania materiałów Kulczyk Foundation na lekcjach z Państwa uczniami.

Gdyby materiały nie dotarły do Państwa szkoły lub gdyby szkoła potrzebowała więcej egzemplarzy, można skorzystać z materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej w zakładkach ‘szkoła podstawowa’ i ‘gimnazjum’, a także zadzwonić do nas lub napisać prośbę o wysłanie broszur drukowanych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

dodatkowe materiały