Jeszcze tylko kilka dni na zgłaszanie wniosków w konkursie grantowym

Warszawa
28 czerwca 2018
Media

25 tysięcy można uzyskać w kolejnej edycji konkursu grantowego ogłoszonego przez Kulczyk Foundation. Wnioski składać można jeszcze tylko do końca czerwca. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni, instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, szkół i przedszkoli. Granty mogą otrzymać wyłącznie projekty infrastrukturalne. 

Do tej pory wyłoniliśmy już 22 laureatów, w pięciu edycjach. Nasz grant pomógł np. wyremontować pokój zabaw dla dzieci matek osadzonych w Zakładzie Karnym w Grudziądzu. Innym przykładem projektu realizowanego z grantu Kulczyk Foundation jest remont świetlicy - jadalni dla bezdomnych matek i ich dzieci w Pomorskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR MARKOT w Gdańsku.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej: www.kulczykfoundadation.org.pl w zakładce GRANTY.

Na Państwa formularze aplikacyjne czekamy do północy 30 czerwca pod adresem mailowym: granty@kulczykfoundation.org.pl. Jeśli zdecydują się Państwo wysłać pocztą tradycyjną decyduje data stempla pocztowego.

dodatkowe materiały