Karolina Zelent-Śmigrodzka Dyrektorką Zarządzającą Kulczyk Foundation

Wydarzenia

Pasję pomagania przełożyła na projekty pomocowe, które realizowała razem z polskimi oraz międzynarodowymi organizacjami. Programami, które niosły realną pomoc potrzebującym, zarządzała przez ponad 20 lat. 

Współpracowała m.in. z ONZ, Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju i Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża. Brała udział w licznych misjach humanitarnych w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. 

Całkowita równość płci i walka z dyskryminacją wobec kobiet to kurs obrany przez Kulczyk Foundation. Będę z dumą realizować tę misję. Widzę, jak duże nadzieje są pokładane w naszej Fundacji i dostrzegam realne szanse na naprawę świata, w którym żyjemy – mówi Karolina Zelent-Śmigrodzka.

Nowa Dyrektorka Zarządzająca Kulczyk Foundation przez lata zbierała doświadczenie reprezentując Polskę w radach strategicznych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz funduszach migracyjnych Unii Europejskiej. Była też członkiem Rady Fundacji „Fundusz Współpracy”.

Karolina to absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Aarhus School of Business w Danii. Swoją wiedzę poszerzała studiując finanse i bankowość oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne.  

Trenerka administracji i biznesu, liderka zespołów projektowych, wykładowczyni. Biegle posługuje się angielskim, francuskim, włoskim i rosyjskim. Na co dzień spełniona kobieta, szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci.

Aktualności

„Otwórz oczy i zobacz…”- wystawa Kulczyk Foundation w Toruniu

Do 3 listopada można obejrzeć ekspozycję przygotowaną przez Kulczyk Foundation w Toruniu. Motywem przewodnim wystawy „Otwórz oczy i zobacz…” jest ubóstwo menstruacyjne i związane z nim doświadczenia kobiet z Gwatemali, Kostaryki, Nikaragui i Ugandy.

Dowiedz się więcej

„Otwórz oczy i zobacz…” - wystawa Kulczyk Foundation w Szczecinie

Ubóstwo menstruacyjne i związane z nim doświadczenia kobiet z Gwatemali, Kostaryki, Nikaragui i Ugandy to motyw przewodni naszej wystawy otwartej w Szczecinie. Fotografie można oglądać do końca września przed Domem Kultury „Krzemień”. 

Dowiedz się więcej

Grzegorz Łaguna Rzecznikiem Prasowym Kulczyk Foundation

Grzegorz Łaguna, do niedawna dziennikarz Telewizji Polsat, objął funkcję Rzecznika Prasowego Kulczyk Foundation.

Dowiedz się więcej