Karolina Zelent-Śmigrodzka Dyrektorką Zarządzającą Kulczyk Foundation

Wydarzenia

Pasję pomagania przełożyła na projekty pomocowe, które realizowała razem z polskimi oraz międzynarodowymi organizacjami. Programami, które niosły realną pomoc potrzebującym, zarządzała przez ponad 20 lat. 

Współpracowała m.in. z ONZ, Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju i Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża. Brała udział w licznych misjach humanitarnych w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. 

Całkowita równość płci i walka z dyskryminacją wobec kobiet to kurs obrany przez Kulczyk Foundation. Będę z dumą realizować tę misję. Widzę, jak duże nadzieje są pokładane w naszej Fundacji i dostrzegam realne szanse na naprawę świata, w którym żyjemy – mówi Karolina Zelent-Śmigrodzka.

Nowa Dyrektorka Zarządzająca Kulczyk Foundation przez lata zbierała doświadczenie reprezentując Polskę w radach strategicznych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz funduszach migracyjnych Unii Europejskiej. Była też członkiem Rady Fundacji „Fundusz Współpracy”.

Karolina to absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Aarhus School of Business w Danii. Swoją wiedzę poszerzała studiując finanse i bankowość oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne.  

Trenerka administracji i biznesu, liderka zespołów projektowych, wykładowczyni. Biegle posługuje się angielskim, francuskim, włoskim i rosyjskim. Na co dzień spełniona kobieta, szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci.

Aktualności

„Otwórz oczy i zobacz…”- wystawa Kulczyk Foundation w Łodzi

Do 6 grudnia można obejrzeć wystawę „Otwórz oczy i zobacz…” w Łodzi. Motywem przewodnim ekspozycji Kulczyk Foundation jest ubóstwo menstruacyjne i związane z nim doświadczenia kobiet z Ameryki Łacińskiej i Ugandy. 

Dowiedz się więcej

Zmiana jest kobietą. Kobieta jest zmianą

Moja Fundacja od lat walczy z dyskryminacją wobec kobiet i dziewczynek. Zrealizowaliśmy projekty pomocowe w 65 krajach na 6 kontynentach. Poprawiliśmy życie ponad 600 tysięcy osób. Chcemy trafić do serc i umysłów wszystkich ludzi, którzy mogą dołączyć do nas w walce o równość płci.

Dominika Kulczyk
Prezeska Kulczyk Foundation    

Dowiedz się więcej

„Otwórz oczy i zobacz…”- wystawa Kulczyk Foundation w Toruniu

Ekspozycja przygotowana przez Kulczyk Foundation pojawiła się w Toruniu. Motywem przewodnim wystawy „Otwórz oczy i zobacz…” jest ubóstwo menstruacyjne i związane z nim doświadczenia kobiet z Gwatemali, Kostaryki, Nikaragui i Ugandy.

Dowiedz się więcej