Aktualności

8. edycja Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. 250 tys. zł na projekty prokobiece!

Do końca czerwca trwa nabór zgłoszeń do 8. edycji Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. W tym roku realizowana jest ona na nowych zasadach - wspieramy projekty prokobiece. Podwyższona została także kwota, którą przeznaczymy na tę pomoc. Łącznie w ramach obecnej edycji to 250 tys. zł!

Dowiedz sie więcej

Premiera dokumentu Dominiki Kulczyk „Wszystkie jej blizny" w TVN

Siódma seria „Efektu Domina” już za nami, ale to nie koniec historii o tym, jak ważne jest pomaganie. 26 kwietnia o godz. 11:30 na antenie TVN premiera filmu dokumentalnego Dominiki Kulczyk „Wszystkie jej blizny”.

Dowiedz sie więcej

Kolejna nagroda dla „The Sound of Silence” - filmu dokumentalnego Dominiki Kulczyk

Kolejny sukces nakręconego w Rwandzie filmu dokumentalnego Dominiki Kulczyk „The Sound of Silence”. Obraz otrzymał nagrodę Remi Award w kategorii „Krótki Dokument”, przyznaną przez jury międzynarodowego festiwalu filmowego 53rd WorldFest-Houston International Film Festival.

Dowiedz sie więcej

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" - ruszyła akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”

Od 18 kwietnia trwa kampania społeczna „Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach”, prowadzona wspólnie przez Kulczyk Foundation, „Wysokie Obcasy” i „Gazetę Wyborczą”. Jej głównym celem jest zachęcenie do pozytywnych zmian w relacjach z najbliższymi, aby być przygotowanym na wyzwania, jakie pojawią się w świecie po pandemii. Akcja połączona jest z konkursem prowadzonym na profilach Kulczyk Foundation w mediach społecznościowych.

Dowiedz sie więcej
Następna strona
1/37