Cykl Kariery tematem EFNI 2022. Jak dołączyć do programu dla pracodawców?

Wydarzenia

W panelu EFNI Talks wzięli udział Joanna Maliszewska-Mazek i Grzegorz Łaguna.

Podczas spotkania przedstawiciele Kulczyk Foundation zaprezentowali najważniejsze dane na temat zdrowia menstruacyjnego oraz pokazali jak stworzyć przyjazne miejsce pracy. Odpowiedzieli też na pytanie dlaczego dostrzeganie różnic pomiędzy płciami i umiejętność odpowiadania na ich potrzeby realnie zwiększa szanse firmy na rozwój.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali od nas pakiety, które zawierały kluczowe informacje o programie, pakiet danych o zdrowiu menstruacyjnym w miejscu pracy oraz podpaskę. Toalety w czasie samego forum wyposażyliśmy z kolei w środki menstruacyjne dostępne dla wszystkich uczestniczek konferencji.

Firmy, które wzięły udział w EFNI zostały przez Kulczyk Foundation zaproszone do uczestnictwa w programie #CyklKariery.

Więcej o nowej inicjatywie Fundacji skierowanej do pracodawców dowiesz się tutaj: www.cyklkariery.pl

Aktualności

Okresowa Koalicja konsultuje założenia do ustawy o dostępie do podpasek w szkołach

Przedstawicielki i przedstawiciele samorządów, nauczycielki, dyrektorki szkół, lekarki, położne, polityczki i edukatorki wzięły udział w spotkaniu konsultacyjnym założeń do ustawy o dostępie do podpasek w szkołach. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Okresowej Koalicji 24 listopada.

Dowiedz się więcej

100. rocznica przyznania honorowego doktoratu Marii Skłodowskiej-Curie

Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyły się uroczystości 100. rocznicy przyznania honorowego doktoratu Marii Skłodowskiej-Curie. Dyplom trafił w ręce wnuczki noblistki, prof. Hélène Langevin-Joliot. W imieniu Kulczyk Foundation przekazaliśmy nasze gratulacje i kwiaty. Pojawił się też moment, aby porozmawiać o planach remontu domu Marii pod Paryżem.

Dowiedz się więcej

Dominika Kulczyk: Ciągle się uczę siostrzeństwa

Z kobietami można tworzyć jedność. Po prostu wcześniej tego nie doświadczyłam. Nie wychowałam się otoczona kobietami, mam tego duży głód. Czuję, że tak czuje wiele z nas. Kiedyś kobiety były splecione w codziennych rytuałach jak warkocz, razem piekły chleb, wyszywały, plotły wianki. To zawsze w nas było, tylko o tym zapomniałyśmy. To jest dowód na to, że mamy pomiędzy sobą magiczną nić. Cieszmy się tym.

Dowiedz się więcej