Nepal - Efekt Domina

Projekty międzynarodowe

Jednym ze sposobów walki z handlem ludźmi w organizacji 3Angels Nepal jest system punktów kontroli na granicach. Pracownicy i wolontariusze organizacji, starają się identyfikować ofiary handlu ludźmi. Dbają, by te osoby nie wyjechały z kraju, i uratowanym w ten sposób ludziom pomagają wrócić do swoich domów.

Kulczyk Foundation wsparła organizację poprzez wspieranie stworzonego przez 3 AN systemu punktów kontroli na granicy Nepalu z Indiami (system of checkpoints), kluczowego narzędzia organizacji, jeśli chodzi o ratowanie ofiar handlu ludźmi i pomoc osobom zagrożonym handlem ludźmi, a także wspierając działania prewencyjne związane ze współczesnym niewolnictwem.

Efekt Domina w niedzielę o godz. 11:00 w TVN, na www.player.pl lub na vimeo.com

Partnerem akcji informacyjnej jest Fakt - gazeta codzienna

Aktualności

Budowa infrastruktury edukacyjnej w Namibii

Kulczyk Foundation wspiera działającą w Namibii organizację SEPO (Sepo Community Based Organization), dzięki której dzieci mieszkające w pobliżu miejscowości Katima Mulilo już wkrótce będą mogły uczyć się w lepszych warunkach.

Dowiedz się więcej

Kulczyk Foundation wspiera walkę z ubóstwem menstruacyjnym w Kenii

Smile Bank Project – to nowe przedsięwzięcie kenijskiej organizacji Project Elimu, wspieranej przez Kulczyk Foundation. Jego celem jest walka z ubóstwem menstruacyjnym i skutkami braku edukacji seksualnej. Fundacja kierowana przez Dominikę Kulczyk finansuje 70 proc. kosztów realizacji tego projektu.

Dowiedz się więcej

Peru - Efekt Domina

Peru to kraj leżący w Ameryce Łacińskiej. W tamtejszej dżungli znajduje się największe na świecie miasto, do którego nie prowadzi żadna droga lądowa – Iquitos.

Dowiedz się więcej