Uruchomiliśmy Centrum Pomocy Kobietom z Ukrainy „Cześć Dziewczyny!”

Wydarzenia

Wierzymy, że organizowane przez nas spotkania pomogą naszym Przyjaciółkom poczuć się pewniej i ułatwią im funkcjonowanie w nowej rzeczywistości. To także okazja, aby poznać inne Dziewczyny w podobnej sytuacji, napić się herbaty, ale też zwyczajnie pobyć ze sobą i porozmawiać.

Przy ulicy Ogrodowej Kobiety i Dziewczynki z Ukrainy mogą brać udział w lektoratach z języka polskiego oraz warsztatach kulinarnych, edukacyjnych i muzycznych. Możliwe jest spotkanie z psychologiem. Na miejscu utworzono też kącik dla dzieci.

Za nami warsztaty z haftowania oraz wspólne gotowanie. W najbliższych dniach odbędą się warsztaty malarskie oraz tworzenie kolaży. Planujemy także warsztaty w zakresie radzenia sobie ze stresem związanym z relokacją.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na wszystkie obowiązują zapisy, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Chętne osoby prosimy o wiadomość mailową na adres warsztaty@kulczykfoundation.org.pl

W warsztatach będą mogły wziąć udział tylko osoby, które otrzymają mailowe potwierdzenie uczestnictwa.

Zapraszamy!

Aktualności

Wielkanocne życzenia od Kulczyk Foundation

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam chwili wytchnienia, prawdziwej radości oraz energii do działania – niezależnie od tego, jak i gdzie spędzacie ten czas.

Niech te święta będą okazją do zatrzymania się, spojrzenia z nadzieją w przyszłość i nabrania sił do realizacji wszystkiego, co ważne – dla siebie i dla innych.

W naszej codziennej pracy wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują – budując dostęp do edukacji, pomagając kobietom i dzieciom w kryzysie, czy działając tam, gdzie brakuje podstawowego wsparcia.

Dowiedz się więcej

Marta Bem prelegentką IC Mobile 2025 – o inkluzywnej komunikacji i zdrowiu kobiet w pracy

Już 24 kwietnia Marta Bem, nasza ekspertka będzie prelegentką podczas 8. edycji konferencji IC Mobile (Internal Communication) – Trendy w Komunikacji Wewnętrznej.

Dowiedz się więcej

Joanna Maliszewska-Mazek w Radio Afera: o menstruacji, dostępie do środków higieny i normalizowaniu rozmów

Dlaczego wciąż o miesiączce mówi się szeptem, żartem albo... wcale?
Czy wiesz, że aż 500 milionów kobiet na świecie doświadcza ubóstwa menstruacyjnego? A 42% Polek przyznaje, że w ich domach o menstruacji się nie mówiło?

Dowiedz się więcej