Z uwagą i czułością przyglądamy się naszym relacjom – tym rodzinnym i tym z nami samymi – aby je uporządkować i z nową energią tworzyć świat po pandemii. Rozmawiamy o lękach, które towarzyszą wielu z nas, o podziale obowiązków i pomysłach na to, jak przygotować siebie i swoich najbliższych na nowy świat. Chcemy tworzyć nową rzeczywistość. Chcemy rozmawiać o wolności kobiet w sferze świadomości, cielesności i bytu.

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" to akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej".

Przeczytaj tekst Dominiki Kulczyk:

Miesiączka to cud życia

Monika Skiba: Powiedziałam „Dość tego cierpienia, pozwalam ci odejść". A Marianka się uśmiechnęła

"Od pięciu i pół roku nie jestem kobietą, jestem mamą Marianki. Zapomniałam o sobie, zakopałam Monikę gdzieś głęboko, przyzwyczaiłam się, że nie czeka mnie nic więcej". Rozmowa z Moniką Skibą.

Czytaj dalej

Starania o dziecko niszczą moje małżeństwo. Mąż mnie unika, nie śpimy ze sobą od miesięcy

Po kolejnych miesiącach starań o dziecko zdecydowaliśmy się na badania. Okazało się, że nasienie męża ma fatalne parametry. Mąż nie tylko nie posłuchał zaleceń lekarza, ale zupełnie się ode mnie odsunął. Nie przytulamy się, nie całujemy, a ja tęsknię za jego dotykiem.

Czytaj dalej

Skąd mam wiedzieć, że mój seks z mężem jest udany? Nigdy nie kochałam się z innym mężczyzną

W tym roku kończę 40 lat. Niby wszystko się układa, ale czasami mam wrażenie, że coś mi umyka, coś mnie omija. Może to czas, żeby poszukać odmiany, wyzwań, pikanterii?

Czytaj dalej

Połóg to gigantyczna zmiana w organizmie. Kobiety pytają o ciążę i poród, a o połogu cisza

"Przez kilka dni przystawiałam Marysię do piersi i miałam poczucie, że robię to już ostatni raz, że nie wytrzymam tego dłużej". Rozmowa z dr Anną Parzyńską, ginekolożką

Czytaj dalej

„Nasi uczniowie martwią się, że będą wakacje, cieszą się, kiedy rozpoczyna się rok szkolny”

„Osoby z niepełnosprawnością intelektualną są szczere – jeśli coś im nie leży, mówią o tym”. Rozmowa z Barbarą Łachwicz, dyrektorką Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku

Czytaj dalej
Następna strona
1/89