Z uwagą i czułością przyglądamy się naszym relacjom – tym rodzinnym i tym z nami samymi – aby je uporządkować i z nową energią tworzyć świat po pandemii. Rozmawiamy o lękach, które towarzyszą wielu z nas, o podziale obowiązków i pomysłach na to, jak przygotować siebie i swoich najbliższych na nowy świat. Chcemy tworzyć nową rzeczywistość. Chcemy rozmawiać o wolności kobiet w sferze świadomości, cielesności i bytu.

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" to akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej".

Przeczytaj tekst Dominiki Kulczyk:

Miesiączka to cud życia

Hojna ma dość

My, mężczyźni, mamy ogromne możliwości: na każdego zagubionego wrażliwego mężczyznę o oczach spaniela wypada setka zachwyconych kobiet gotowych się nim zaopiekować

Czytaj dalej

Nie bądź cicho

W sytuacji, gdy ktoś na ulicy łapie nas za pośladek, wracamy do domu bezsilne, jesteśmy w stanie tylko płakać. Ale to reakcja wyuczona. Sednem jest dojście do momentu, kiedy naturalną reakcją będzie głośny krzyk.

Czytaj dalej

MILF, "mamuśka" to najczęściej oglądana kategoria porno w Polsce. O matce fantazjuje wielu mężczyzn

Pod kategorią 'mamuśki' rozgrzewają się serwery randkowych portali. W taki sposób i kobiecie, i matce zabiera się podmiotowość

Czytaj dalej

Moja czteroletnia córka stroni od dzieci. Nie reaguje, gdy ktoś zabiera jej zabawki

Kiedy pojawiamy się na placu zabaw, moja córka siada w najdalszym kącie piaskownicy, byle daleko od dzieci. Bawi się sama, jakby nic wokół się nie działo. Nawet nie reaguje, gdy inne dziecko zabiera jej zabawki. Udaje, że tego nie widzi.

Czytaj dalej

Cięta riposta na pytanie o posiadanie dzieci

Byliśmy z mężem na komunii chrześniaka. Jak zwykle przy takiej okazji pojawiła się bliższa i dalsza rodzina, a wraz z nią pytanie: A kiedy u was pojawi się bobas? Mój mąż już nie wytrzymał i wypalił do pytającej cioci: A wujkowi to jeszcze staje? Po czym wyszedł.

Czytaj dalej
Następna strona
1/59