Z uwagą i czułością przyglądamy się naszym relacjom – tym rodzinnym i tym z nami samymi – aby je uporządkować i z nową energią tworzyć świat po pandemii. Rozmawiamy o lękach, które towarzyszą wielu z nas, o podziale obowiązków i pomysłach na to, jak przygotować siebie i swoich najbliższych na nowy świat. Chcemy tworzyć nową rzeczywistość. Chcemy rozmawiać o wolności kobiet w sferze świadomości, cielesności i bytu.

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" to akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej".

Przeczytaj tekst Dominiki Kulczyk:

Miesiączka to cud życia

Kobiety bawią się lepiej

Na ladies tripach mocno skupiamy się na swoich emocjach i potrzebach

Czytaj dalej

Staruszkowie nie są złośliwi

Załóż gogle utrudniające widzenie i spowalniacze ruchu na nogi i ręce, a potem spróbuj poskładać skarpetki

Czytaj dalej

Kiedy moja pięcioletnia córka rysuje ludzi, wszyscy są w maseczkach

Kiedy pytam, dlaczego na jej rysunkach wszyscy mają maseczki, odpowiada, że przecież trzeba je nosić, żeby się nie zarazić. Czy to jest powód do niepokoju? Czy z czasem ludzie na jej rysunkach "zdejmą" maski?

Czytaj dalej

Przespałam się z byłym mężem. Było cudownie, ale boję się ponownego rozczarowania

Seks z nim zawsze był cudowny. Rozstaliśmy się, bo stracił pracę i tak wybrzydzał w poszukiwaniach nowej, że przez ponad dwa lata był na moim utrzymaniu. W końcu powiedziałam: albo się ogarniesz, albo będziemy musieli się rozstać.

Czytaj dalej

Karły, zboki i rumcajsy - swipe left

W realu kobiet szukających partnerów jest więcej, w rzeczywistości wirtualnej – odwrotnie: więcej mężczyzn szuka kobiet. Panowie mają różne intencje, ale przeważa u nich seks. Panie – jeżeli wierzyć statystykom – szukają kogoś bardziej „na poważnie". Jak to robią?

Czytaj dalej
Następna strona
1/66