Wszyscy obecnie przechodzimy przez trudny, ale niezwykły czas. Wielu z nas czuje lęk, ale jednocześnie ma nadzieję na zmianę. Przyjrzyjmy się życzliwie swoim rodzinnym relacjom, by z nową energią tworzyć świat po pandemii. Zanim rozpoczniemy jednak nowy rozdział, uporządkujmy to, co ciągnie się za nami, z czym każdy z nas ma mniejszy bądź większy problem – nasze relacje rodzinne, podział obowiązków i zajmowanych ról. Przygotujmy z czułością siebie, swojego partnera i rodzinę na nowy świat, który już za chwilę zapuka do naszych drzwi.

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" to akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej".

Przeczytaj tekst Dominiki Kulczyk:

Miesiączka to cud życia

22 tysiące bliskich kobiet

"Wiele z nas w lockdownie zmieniła się w trolle. Ważne było móc się tym podzielić i dać sobie prawo do kiepawego wyglądu. Na początku było zabawnie. Ale dość szybko pojawiały się naprawdę trudne wątki, bo niektóre dziewczyny były w ciężkim położeniu życiowym". 

Rozmowa z Anną Ciupryk i Sylwią Błaszczyk, założycielkami grupy "Quarantine Outfitters Daily". 

 

Czytaj dalej

Wyrzuć czerwony długopis

To bez znaczenia, czy dzieci wrócą do klas, czy zostaną przed komputerami, jeśli szkoła pozostanie feudalno-niewolnicza.

Rozmowa z Mikołajem Marcelą.

 

Czytaj dalej

Szkoła wróci, nie wróci? Rodzic straci pracę? Dzieci niepokoją się podwójnie

"Rozmawiajmy z dziećmi o sytuacji, w której jesteśmy. Okażmy, że jesteśmy z nimi, że mają wsparcie od nas jako dorosłych. To dla dzieci jest kluczowe". Rozmowa z Paulą Włodarczyk, koordynatorką Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Czytaj dalej

Mrówka cheerleaderka na robocie

Grzeczna dziewczynka, babochłop, oszustka. A ty kim będziesz dzisiaj w pracy?

Czytaj dalej

Szklany sufit szkodzi interesom

Przedsiębiorstwa, które doceniają różnorodność płci na najwyższych stanowiskach, działają efektywniej i wyróżniają się na rynku.

Czytaj dalej
Następna strona
1/17