Zróbmy czułą rewolucję! Najlepsze teksty kampanii „Czułość i Wolność" jako e-booki

Wydarzenia

Materiały publikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność" skłaniają czytelnika do życzliwego wejrzenia w siebie i przeanalizowania swoich relacji z najbliższymi. Zachęcają też jednak do przyjrzenia się temu, jak sami ograniczamy wolność swoją i innych, czego efektem jest np. brak możliwości realizacji swojego potencjału przez kobiety i dziewczynki. Publikacje te pokazują również, w jaki sposób odnaleźć harmonię - zarówno tę wewnętrzną, jak i w życiu rodzinnym. Podejmują też m.in. kwestię stereotypów funkcjonujących w naszym społeczeństwie i wynikającej z nich dyskryminacji. Lektura tych tekstów pomaga łatwiej i lepiej żyć i budować lepszy świat po pandemii.

Artykuły opublikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność", ilustrowane grafikami Marty Frej, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Łącznie w serwisach „Gazety Wyborczej" zanotowały one aż 1,6 mln odsłon. Najpopularniejszy był reportaż „Jedenaste: pytaj..." autorstwa Joanny Klimowicz. Miał on aż 700 tys. odsłon!

Spektrum tematyczne materiałów publikowanych w ramach akcji „Czułość i Wolność" jest szerokie i z pewnością każda i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. A wszystko to po to, aby przejść od refleksji do działania!

Co tydzień udostępniać będziemy zebrane tematycznie, najlepsze teksty akcji „Czułość i Wolność" w formie e-booka, zaplanowane w cyklu, który krok po kroku wspierać Was będzie w przeprowadzaniu czułej rewolucji na co dzień. Taką publikację łatwo i wygodnie jest sobie zapisać i czytać ją jako całość. Pierwszy z jedenastu e-booków, zatytułowany „Zróbmy czułą rewolucję" można ściągnąć w formatach pdf, epub i mobi. Kolejny - już za tydzień!

Ciekawej lektury!

POBIERZ E-BOOKA

Format PDF

Format EPUB

Format MOBI

 

Aktualności

Dominika Kulczyk publikuje pierwszy na świecie raport dotyczący ubóstwa menstruacyjnego i dołącza do grupy światowych filantropów

Dominika Kulczyk dołączyła do Foundry – międzynarodowej, elitarnej grupy filantropów. Jest ona częścią inicjatywy Founders Pledge, wspierającej największych światowych przedsiębiorców zaangażowanych w działalność dobroczynną. Pierwszym efektem tej współpracy jest publikacja raportu podejmującego temat przeciwdziałania ubóstwu menstruacyjnemu na świecie. Problemem tym Dominika Kulczyk zajmuje się już od dłuższego czasu, prowadząc aktywne działania poprzez swoją fundację, m.in. w Polsce, Kenii i Nepalu.

Dowiedz się więcej

13. festiwal Mastercard Off Camera za nami

Zakończyła się 13. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. W tym roku wydarzenie, którego Partnerem Głównym była Kulczyk Foundation, zostało przez organizatorów przeniesione do świata wirtualnego. Dzięki platformie player.pl przez ponad 2 tygodnie ponad 100 tys. kinomanów mogło poznać niezależne kino, niebojące się podejmowania ważnych i trudnych tematów.

Dowiedz się więcej

„Supernova” Bartosza Kruhlika z Nagrodą Kulczyk Foundation

Film „Supernova” w reżyserii Bartosza Kruhlika otrzymał Nagrodę Kulczyk Foundation podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach Konkursu Polskich Filmów Fabularnych. Kulczyk Foundation była Partnerem Głównym festiwalu.

Dowiedz się więcej