Zróbmy czułą rewolucję! Najlepsze teksty kampanii „Czułość i Wolność" jako e-booki

Wydarzenia

Materiały publikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność" skłaniają czytelnika do życzliwego wejrzenia w siebie i przeanalizowania swoich relacji z najbliższymi. Zachęcają też jednak do przyjrzenia się temu, jak sami ograniczamy wolność swoją i innych, czego efektem jest np. brak możliwości realizacji swojego potencjału przez kobiety i dziewczynki. Publikacje te pokazują również, w jaki sposób odnaleźć harmonię - zarówno tę wewnętrzną, jak i w życiu rodzinnym. Podejmują też m.in. kwestię stereotypów funkcjonujących w naszym społeczeństwie i wynikającej z nich dyskryminacji. Lektura tych tekstów pomaga łatwiej i lepiej żyć i budować lepszy świat po pandemii.

Artykuły opublikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność", ilustrowane grafikami Marty Frej, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Łącznie w serwisach „Gazety Wyborczej" zanotowały one aż 1,6 mln odsłon. Najpopularniejszy był reportaż „Jedenaste: pytaj..." autorstwa Joanny Klimowicz. Miał on aż 700 tys. odsłon!

Spektrum tematyczne materiałów publikowanych w ramach akcji „Czułość i Wolność" jest szerokie i z pewnością każda i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. A wszystko to po to, aby przejść od refleksji do działania!

Co tydzień udostępniać będziemy zebrane tematycznie, najlepsze teksty akcji „Czułość i Wolność" w formie e-booka, zaplanowane w cyklu, który krok po kroku wspierać Was będzie w przeprowadzaniu czułej rewolucji na co dzień. Taką publikację łatwo i wygodnie jest sobie zapisać i czytać ją jako całość. Pierwszy z jedenastu e-booków, zatytułowany „Zróbmy czułą rewolucję" można ściągnąć w formatach pdf, epub i mobi. Kolejny - już za tydzień!

Ciekawej lektury!

POBIERZ E-BOOKA

Format PDF

Format EPUB

Format MOBI

 

Aktualności

Niewidzialne w pracy. Nowy raport już dostępny!

W Polsce są 3 miliony pracujących kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Wiele z nich czuje jednak, że ich potrzeby w tym szczególnym okresie nie są zauważane. Aż 42% w związku z dolegliwościami rozważało ograniczenie lub zakończenie aktywności zawodowej. O tym mówi najnowszy raport Kulczyk Foundation „Niewidzialne w pracy. Kobiety w okresie okołomenopauzalnym”. 

Dowiedz się więcej

11 lat działalności Kulczyk Foundation na Malta Festival

6 kontynentów, 66 państw i ponad 600 000 beneficjentów. Taki jest bilans 11 lat dotychczasowej działalności Kulczyk Foundation, którą od soboty (7.09) podsumowujemy w wyjątkowy sposób podczas Malta Festival.

Dowiedz się więcej

Balet w centrum slumsów

Choć jego kariera nabrała tempa i mógłby dalej podbijać świat, postanowił wrócić do slumsów, by dać dzieciom to, co jemu pozwoliło się uwolnić. Taniec. A co za tym idzie godność, edukację i pewność siebie, które pozwalają wyrwać się z trudnego środowiska. Mike Wamaya wraz z grupą swoich uczniów przyjadą na Malta Festival na zaproszenie Dominiki kulczyk w ramach obchodów 11-lecia Kulczyk Foundation. Kenijczyk poprowadzi codzienne, bezpłatne zajęcia z afrodance.

Dowiedz się więcej