Zróbmy czułą rewolucję! Najlepsze teksty kampanii „Czułość i Wolność" jako e-booki

Wydarzenia

Materiały publikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność" skłaniają czytelnika do życzliwego wejrzenia w siebie i przeanalizowania swoich relacji z najbliższymi. Zachęcają też jednak do przyjrzenia się temu, jak sami ograniczamy wolność swoją i innych, czego efektem jest np. brak możliwości realizacji swojego potencjału przez kobiety i dziewczynki. Publikacje te pokazują również, w jaki sposób odnaleźć harmonię - zarówno tę wewnętrzną, jak i w życiu rodzinnym. Podejmują też m.in. kwestię stereotypów funkcjonujących w naszym społeczeństwie i wynikającej z nich dyskryminacji. Lektura tych tekstów pomaga łatwiej i lepiej żyć i budować lepszy świat po pandemii.

Artykuły opublikowane w ramach akcji „Czułość i Wolność", ilustrowane grafikami Marty Frej, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Łącznie w serwisach „Gazety Wyborczej" zanotowały one aż 1,6 mln odsłon. Najpopularniejszy był reportaż „Jedenaste: pytaj..." autorstwa Joanny Klimowicz. Miał on aż 700 tys. odsłon!

Spektrum tematyczne materiałów publikowanych w ramach akcji „Czułość i Wolność" jest szerokie i z pewnością każda i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. A wszystko to po to, aby przejść od refleksji do działania!

Co tydzień udostępniać będziemy zebrane tematycznie, najlepsze teksty akcji „Czułość i Wolność" w formie e-booka, zaplanowane w cyklu, który krok po kroku wspierać Was będzie w przeprowadzaniu czułej rewolucji na co dzień. Taką publikację łatwo i wygodnie jest sobie zapisać i czytać ją jako całość. Pierwszy z jedenastu e-booków, zatytułowany „Zróbmy czułą rewolucję" można ściągnąć w formatach pdf, epub i mobi. Kolejny - już za tydzień!

Ciekawej lektury!

POBIERZ E-BOOKA

Format PDF

Format EPUB

Format MOBI

 

Aktualności

Wielkanocne życzenia od Kulczyk Foundation

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam chwili wytchnienia, prawdziwej radości oraz energii do działania – niezależnie od tego, jak i gdzie spędzacie ten czas.

Niech te święta będą okazją do zatrzymania się, spojrzenia z nadzieją w przyszłość i nabrania sił do realizacji wszystkiego, co ważne – dla siebie i dla innych.

W naszej codziennej pracy wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują – budując dostęp do edukacji, pomagając kobietom i dzieciom w kryzysie, czy działając tam, gdzie brakuje podstawowego wsparcia.

Dowiedz się więcej

Marta Bem prelegentką IC Mobile 2025 – o inkluzywnej komunikacji i zdrowiu kobiet w pracy

Już 24 kwietnia Marta Bem, nasza ekspertka będzie prelegentką podczas 8. edycji konferencji IC Mobile (Internal Communication) – Trendy w Komunikacji Wewnętrznej.

Dowiedz się więcej

Joanna Maliszewska-Mazek w Radio Afera: o menstruacji, dostępie do środków higieny i normalizowaniu rozmów

Dlaczego wciąż o miesiączce mówi się szeptem, żartem albo... wcale?
Czy wiesz, że aż 500 milionów kobiet na świecie doświadcza ubóstwa menstruacyjnego? A 42% Polek przyznaje, że w ich domach o menstruacji się nie mówiło?

Dowiedz się więcej